Onyx GALILEO ART OX61 "S" solitérny kameň

Onyx GALILEO ART OX61 “S“ solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktoré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene

Názov
Farba
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25168861
Onyx GALILEO ART OX61 "S" solitérny kameň
Farba:
Svetlo-zelená
Balenie:
Kus
MJ:
ks
 
520,00
bez DPH 433,33 €
Kúpiť

Solitér krásne vynikne uprostred skalky spolu s ďalšími vhodnými kusovými kameňmi a záhradnými stromčekmi. Nápadité línie kameňa pripomínajúce abstraktnú sochu originálne pozdvihne záplava farebných kvetov. Solitér je vhodný do záhrady, parku či firemných priestorov. Údržba solitéru je finančne a fyzicky nenáročná. Solitéry ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Každý kus je jedinečný a originálny.