Mramor COSMO AM99 "L

Mramor COSMO AM99 “L

Mramorové dekoračné okruhliaky nazývané aj okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasné okruhliaky sa využívajú najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov či skrášlenia okolia domu. Oválne mramorové kamene sú efektné dizajnové doplnky, ktoré sa hodia do moderných záhrad. Čoraz viac sa dekoračný kameň teší väčšej obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché.

Použitie:

dekoračné okruhliaky, okrasný kameň, dekoračné kamene, dekoračný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, okruhliaky okolo domu, skalky z kameňa, okrasné okruhliaky, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Dĺžka v cm
Šírka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25125099
Mramor COSMO AM99 "L
Produkt:
Omletý
Farba:
Rôzna
Hrúbka v cm:
16
Dĺžka v cm:
52
Šírka v cm:
42
Hmotnosť MJ v kg:
cca 70
Balenie:
Kus
MJ:
ks
 
210,00
bez DPH 175,00 €
Kúpiť

Elegantný prírodný kameň mramor ponúkame v rôznych farbách. Originálne doplní a rozjasní každý priestor. Okrasný okruhliak mramor využijete v okrasnej záhradnej skalke ako nápaditú dekoráciu. Kamenný okruhliak mramor sa výborne kombinuje s okrasnými trávami, kvitnúcimi trvalkami a vynikne v exteriéri s japonskou tematikou.