Kvetináč keramika C00172

Kvetináč keramika C00172

Amfora ako záhradný doplnok je veľmi obľúbenou architektonickou dekoráciou. Ako netradičný doplnok sa amfora využíva najmä v záhrade, okrasnej skalke, predzáhrade, na terase či v altánku ako dekoračná váza. Tiež ju využijete ako dekoráciu pred vchodové dvere. No záhradnú amforu môžete umiestniť aj do interiéru. Jedinečne doplní vstupnú halu, chodbu, obývačku, kuchyňu či kúpeľňu. Každá amfora so sebou nesie nádych dávnej antickej histórie.

Použitie:

záhradné doplnky, záhradná amfora, kvetináč, bylinkáč, záhradná dekorácia, doplnky do záhrady, dekorácia do záhrady, kvetináč do záhrady, váza do záhrady, kvetník, hlinená váza, amfora do záhrady, dekorácia do exteriéru, dekorácia do interiéru, bytová dekorácia, dekorácia do domu

Názov
Produkt
Farba
Dĺžka v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Kvetináč keramika C00169
Produkt:
Farba:
Dĺžka v cm:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
C00170
Kvetináč keramika C00170
Produkt:
amfora
Farba:
čierna
Dĺžka v cm:
40
Balenie:
ks
MJ:
ks
 
30,00
bez DPH 25,00 €
Kúpiť
C00171
Kvetináč keramika C00171
Produkt:
amfora
Farba:
čierna
Dĺžka v cm:
50
Balenie:
ks
MJ:
ks
 
36,00
bez DPH 30,00 €
Kúpiť
C00172
Kvetináč keramika C00172
Produkt:
amfora
Farba:
čierna
Dĺžka v cm:
60
Balenie:
ks
MJ:
ks
 
45,00
bez DPH 37,50 €
Kúpiť

Záhradná amfora sa vyrába z pálenej červenej alebo červeno-hnedej hliny. Výhodou každej amfory je jej dostatočne ťažká váha, čo znamená, že aj pri horších poveternostných podmienkach sa nádoba neprevrhne. Každá amfora má svoj jedinečný vzor a tvar. Často sa využíva ako kvetináč v exteriéri na terase, altánku a pod.. Amforu využijete však aj v interiéri či zimných záhradách. V kombinácii s rastlinami, ako sú napríklad špeciálne vyšľachtené palmy, exotické cykasy či voňavé citrónovníky, premení amfora každý priestor na malý dovolenkový raj. V zimnom období je potrebné amforu vhodne uskladniť a ochrániť tak pred mrazom. Olúpanie farby nie je predmetom reklamácie, pretože v procese výroby sa používa morská soľ, ktorá má tendenciu opadať pri odparení prebytočnej vody. Každý kus je originál, takže drobné nedokonalosti súvisia s ručnou výrobou a dodávajú nádych antiky vašej domácnosti.