Kvarcit K88 obklad / dlažba

Kvarcit K88 obklad / dlažba

Veľmi obľúbený nepravidelný štiepaný prírodný kameň kvarcit obklad vhodný na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb, vhodný na fasádne obklady. Obloženie stien týmto druhom kameňa pôsobí veľmi elegantne. Čoraz viac sa prírodný kameň využíva aj v interiéri ako obklad stien.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kvarcit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Kvarcit K88 obklad / dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S02052788
Kvarcit K88 obklad / dlažba
Produkt:
Dlažba
Farba:
tmavo-šedá
Hrúbka v cm:
1-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
50
Balenie:
30 m2
MJ:
m2
 
26,50
bez DPH 22,08 €
Kúpiť

Kvarcit je svojou tmavo-šedou farbou ideálny prírodný kameň, vhodný do väčšiny priestorov. Tento kameň najlepšie vynikne na väčšom priestranstve, kde je vhodne doplnený zeleným porastom. Svojim nepravidelným tvarom je ideálnym riešením pre exteriér, ale rovnako aj pre interiérové priestory v štýle drsných hôr a jedinečnej čistej prírody. Tento kameň je vďaka svojej prírodnej tmavo-šedej farbe ľahko kombinovateľný aj s inými druhmi kameňa. Jedinečnú kombináciu tvorí, okrem iného druhu kameňa, aj s drevom.