Kvarcit K65 obklad / dlažba

Kvarcit K65 obklad / dlažba

Veľmi obľúbený nepravidelný štiepaný prírodný kameň kvarcit obklad vhodný na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb, je vhodný aj na fasádne obklady. Obloženie stien týmto druhom kameňa pôsobí veľmi elegantne. Čoraz viac sa prírodný kameň využíva aj v interiéri ako obklad stien.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kvarcit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
Cena s DPH / MJ
Kvarcit K65 obklad / dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
Predaj skončil
S01051265
Kvarcit K65 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad
Farba:
Zelená
Hrúbka v cm:
1-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
50
Balenie:
30 m2
 
26,50
bez DPH 22,08 €
Kúpiť

Vďaka svojej neobyčajnej zelenej farbe je kvarcit vyhľadávaným prírodným kameňom. Tento prírodný kameň sa výborne vyníma najmä v exteriéri, kde ho náramne dopĺňajú žiarivé, rozkvitnuté, farebné kvety. Kvarcit, ako architektonický prvok, na väčšom priestranstve ihneď upúta pozornosť a rozjasní každý priestor. Je vhodné ho okrem kvetov doplniť aj inými, tmavšími prírodnými kameňmi.