Kvarcit K55 obklad / dlažba

Kvarcit K55 obklad / dlažba

Obľúbený nepravidelný štiepaný prírodný kameň kvarcit dlažba alebo obklad je vhodný na chodníky, okolo bazéna, kamenné terasy, kamenné dlažby do záhrad. Táto kamenná dlažba je vhodná na príjazdové cesty k domu. Dlažby v exteriéri je potrebné po realizácii naimpregnovať. Svojim tvarom a dizajnom dodajú priestoru jedinečnosť.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kvarcit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S02052555
Kvarcit K55 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
Hnedá
Hrúbka v cm:
1-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
47
Balenie:
30 m2
MJ:
m2
 
32,00
bez DPH 26,67 €
Kúpiť

Kvarcit je svojou hnedou farbou ideálny prírodný kameň, vhodný do väčšiny priestorov. Tento kameň najlepšie vynikne na väčšom priestranstve. Svojim nepravidelným tvarom je ideálnym riešením pre exteriér, ale rovnako aj pre interiérové priestory v štýle drsných hôr a čistej prírody. Tento prírodný kameň je vďaka svojej prírodnej hnedej farbe ľahko kombinovateľný aj s inými druhmi kameňa. Okrem kameňa príjemnú kombináciu tvorí aj s drevom.