Kvarcit K21 obklad / dlažba

Kvarcit K21 obklad / dlažba

Veľmi obľúbený nepravidelný štiepaný prírodný kameň kvarcit obklad vhodný na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb, je vhodný aj na fasádne obklady. Obloženie stien týmto druhom kameňa pôsobí veľmi elegantne. Čoraz viac sa prírodný kameň využíva i v interiéri ako obklad stien.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kvarcit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
Plošná výťažnosť
MJ
Cena s DPH / MJ
S02052021
Kvarcit K21 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
1-1,5
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
30
Balenie:
35,8 m2
Plošná výťažnosť:
33m2/t
MJ:
t
 
798,00
bez DPH 665,00 €
Kúpiť
S02052521
Kvarcit K21 obklad / dlažba
Produkt:
Dlažba
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
1,5-2,5
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
45
Balenie:
39,1 m2
Plošná výťažnosť:
22m2/t
MJ:
t
 
728,00
bez DPH 606,67 €
Kúpiť

Prírodný kameň kvarcit je vďaka svojej zaujímavej svetlo-žltej farbe vyhľadávaný kameň. Unikátnosť jeho štruktúry najlepšie vynikne na väčších architektonických plochách ako sú obklady domov, obklady plotov v exteriéri alebo obklady stien a krbov v interiéri. Priestory s týmto prírodným kameňom nikdy nepôsobia fádne a zaručene hneď upútajú pozornosť. Teplý slnečný nádych kvarcitu je vhodné doplniť zelenými nekvitnúcimi rastlinkami, tzv. sukulentmi.