Kalcit KA21 solitérny kameň

Kalcit KA21 solitérny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, kalcit

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25299021
Kalcit KA21 solitérny kameň
Farba:
Svetlo-žltá
Priemer v cm:
80-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
803,20
bez DPH 669,33 €
Kúpiť

Mohutný soliterny kameň v zaujímavých odtieňoch hnedej krásne pasuje k pokosenému trávniku a nižším záhradným stromčekom. Jeho ostré línie výnimočne vyniknú spolu s farebnými trvalkami uprostred parkov, záhrad či interiéru. Samozrejme je možné ho využiť pri úprave vonkajších plôch – spevnenie svahu či stavba originálneho plotu.