Gneis Mond G69 kamenný obklad

Gneis Mond G69 kamenný obklad

Prírodný obkladový kameň gneis mond predstavuje formátovaný kameň pílený z jednej strany. Pohľadová strana je nepravidelná. Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, obklad krbu a podobne.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
Plošná výťažnosť
MJ
Cena s DPH / MJ
S10062069
Gneis Mond G69 kamenný obklad
Produkt:
obklad
Farba:
Tmavo-zelená
Hrúbka v cm:
0,5-5
Výška v cm:
2-5
Dĺžka v cm:
20-60
Hmotnosť MJ v kg:
70
Balenie:
20 m2
Plošná výťažnosť:
15-16m2/pal.
MJ:
t
 
467,70
bez DPH 389,75 €
Kúpiť

Tmavo-zelený kamenný obklad gneis mond sa výborne hodí do exteriéru aj interiéru horskej či vidieckej chaty. No využitie nájde aj v rustikálne ladenom byte či rodinnom dome. Práca s kamenným obkladom gneis mond je veľmi jednoduchá pretože zadná strana kameňa je zapílená. Necháva tak vyniknúť zaujímavú, drsnú štruktúru na pohľadovej strane kameňa.