Gneis G85 mozaika - obklad / dlažba

Gneis G85 mozaika - obklad / dlažba

Sekaná mozaika vytvorená z prírodného kameňa gneis, je vhodná ako dlažba na chodníky, príjazdové cesty, kamenné terasy či dlažba vhodná do altánku.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, gneis, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S08062285
Gneis G85 mozaika - obklad / dlažba
Produkt:
Dlažba
Farba:
šedá
Hrúbka v cm:
2,5-4,5
Hmotnosť MJ v kg:
70
Balenie:
20 m2
MJ:
m2
 
58,50
bez DPH 48,75 €
Kúpiť

Efektná mozaiková dlažba z prírodného kameňa gnies sa náramne hodí k modernému štýlu bývania. Luxusný dojem zanecháva svojou neutrálnou šedou farbou a geometrickým tvarom. Výhodou je vysoká odolnosť kameňa, preto je vhodný aj na vydláždenie príjazdovej cesty. No exkluzívny dojem vyvolá aj na terase či dlažbe v altánku. Záhradné chodníky z prírodného kameňa gneis zase vyniknú pri rozkvitnutých trvalkách a letničkách.