Gneis G85 kamenná kocka

Gneis G85 kamenná kocka

Dlažobné kocky gneis sa hodia k modernému štýlu bývania. Dlažobné kocky su výbornou voľbou ako kamenná dlažba na dvor, pod auto, prípadne ako chodník v záhrade. Dlažobné kocky je možné použiť aj ako oddelovač trávnika.

Použitie:

kamenné kocky, záhradné chodníky, dlažobné kocky, chodník z kameňa, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kameň na chodník, obrubník, chodník do záhrady, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, kameň do záhrady, chodníky, dlažba do záhrady, dlažby do exteriéru, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Plošná výťažnosť
MJ
Cena s DPH / MJ
S18063885
Gneis G85 kamenná kocka
Produkt:
Sekaný
Farba:
šedá
Hrúbka v cm:
3-5
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
10
Hmotnosť MJ v kg:
87
Plošná výťažnosť:
11-12 m2/t
MJ:
t
 
658,20
bez DPH 548,50 €
Kúpiť

Kamenná kocka gneis je veľmi obľúbeným prírodným kameňom na výstavbu príjazdových ciest či kamenných chodníkov v záhrade. Šedá farba necháva vyniknúť okolie a dominantnú zeleň záhrady. V kombinácii s farebnými kamennými kockami vytvaruje na chodníku zaujímavú, nápaditú koláž. Na väčších plochách je možnosť pokladať viac druhov kamenných kociek do jedinečných vzorov, čím dostaneme originálne a unikátne architektonické dielo. Príjazdová cesta z kamenných kociek je okrem príjemného vzhľadu aj bezúdržbová a protišmyková.