Gneis G55 obklad / dlažba

Gneis G55 obklad / dlažba

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň gneis dlažba. Jedná sa o materiál, ktorý je vhodný na dlažby, chodníky v exteriéri. Vyniká svojou krásnou štruktúrou a farebnosťou. Vďaka obsahu kryštálov sa jemne trblieta. Netreba zabúdať na to, že kameň je prírodný materiál a jeho štruktúra a farebná heterogénnosť je prirodzenou vlastnosťou kameňa. Kameň gneis je potrebné naimpregnovať.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Gneis G55 kamenná dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S01062555
Gneis G55 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad
Farba:
Hnedá
Hrúbka v cm:
1-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
48
Balenie:
25 m2
MJ:
m2
 
18,50
bez DPH 15,42 €
Kúpiť

Trblietavá štruktúra a zaujímavá hnedá farba kameňa gneis, ho predurčujú na využitie v elegantne a luxusne pôsobiacich priestoroch. Využitie oceníte rovnako v exteriéri ako aj v interiéri. Výborne ladí s modernou architektúrou. Každého návštevníka očarí svojou unikátnosťou a rozmanitosťou. Harmonizujúci efekt vytvára v spojení so zeleným porastom, pri ktorom vyniknú trblietavé krištáliky v kameni.