Gneis ANTIK AG81 obklad / dlažba

Gneis ANTIK AG81 obklad / dlažba

Nepravidelný omletý prírodný kameň gneis antik obklad aj dlažba, vhodný na chodníky, príjazdové cesty, kamenné terasy, kameň do altánku, kamenné dlažby do záhrad, vhodný aj na suchý múrik.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Gneis ANTIK AG81 obklad / dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S02413081
Gneis ANTIK AG81 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
Svetlo-šedá
Hrúbka v cm:
2-4
Priemer v cm:
15-30
Hmotnosť MJ v kg:
80
Balenie:
20 m2
MJ:
m2
 
39,00
bez DPH 32,50 €
Kúpiť

Prírodný kameň gneis antik má jednoduchú kresbu a univerzálnu svetlo-šedú farbu. Jednoduchosť a bledé tóny kameňa sa náramne hodia do provensálskeho štýlu bývania. Jemné línie kameňa pekne ukážu hlavne v exteriéri, no „look" čistoty prepožičajú aj interiéru. Vďaka svojej univerzálnosti je kameň ideálny na kombinovanie so zelenými porastmi či záhonmi žiarivých kvetov.