BLACK RF95 kamenný obklad

BLACK RF95 kamenný obklad

Pílený kameň nepravidelných tvarov vhodný ako obklad do exteriéru aj interiéru. Využíva sa hlavne na obloženie existujúcich múrov, stien alebo obklad na fasádu či záhradný múrik. Stena s použitím tohto obkladového kameňa pôsobí, akoby bola vystavaná z kameňa. Čoraz viac sa tento kameň využíva ako moderný architektonický prvok.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obklad na plot, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, obklad rohov, rock face, skalný obklad

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S42122595
BLACK RF95 kamenný obklad
Produkt:
Obklad
Farba:
Čierna
Hrúbka v cm:
3-5
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
70
Balenie:
20 m2
MJ:
m2
 
66,60
bez DPH 55,50 €
Kúpiť

Jedenkrát pílený kameň nepravidelných tvarov v čiernej farbe je vhodný hlavne do exteriéru na sokel, fasádu či múrik. V interiéri je vhodný na obklad krbu. Výsledný efekt nadchne každého milovníka prírody pretože pripomína objekt vytesaný zo skaly. K takémuto záhradnému múriku skvelo pasujú mohutné, staré stromy. Hrúbka obkladu je 3-5 cm v rozmeroch 10-40 cm. Možné je aj kúpiť rohové kusy pre prirodzenejší vzhľad.