Brickstone SUNLIGHT BS21 kamenný tehličkový obklad

Brickstone SUNLIGHT BS21 kamenný tehličkový obklad

Prírodný tehličkový obkladový kameň predstavuje formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery. Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na obklady stien do interiérov, kúpeľní, ale môže sa použiť aj na vonkajšie obklady. Svojou jedinečnou štruktúrou a žltou farbou dodá takto obloženej stene pocit s nádychom histórie a v kombinácii s drevom pôsobí teplo.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S43051421
Brickstone SUNLIGHT BS21 kamenný tehličkový obklad
Produkt:
Obklad
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
1-2
Výška v cm:
7,5
Dĺžka v cm:
30
Hmotnosť MJ v kg:
37
Balenie:
0,495 m2 / Krabica
MJ:
m2
 
47,00
bez DPH 39,17 €
Kúpiť

Kamenný tehličkový obklad v zaujímavej svetložltej farbe je vhodný do interiéru na obklad stien či krbov, ale aj do exteriéru ako obklad fasády, sokla či múrov. Jeho hranatá štruktúra sa podobá na steny dávnych hradov či zámkov a v spojení so zelenými trvalkami či stromčekmi jemne pripomína časy zabudnutej histórie.