DEOLI GREEN kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha

DEOLI GREEN kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha

Kamenná dýha alebo kamenná tapeta vytvára krásny kamenný obklad. Výhodou je veľkoplošný formát, ohybnosť materiálu aj celková nízka váha kameňa. Ide o novú technológiu, kde je povrch tapety vyrobený z prírodnej bridlice. Každý kus je originálom s neopakovateľnou štruktúrou prírodného kameňa. Použiť sa dá na obklad exteriéru, interiéru, obkladov nábytku, dverí a ďalších prvkov.

Použitie:

obklad na stenu, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, kamenná tapeta

Názov
Produkt
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
MJ
Cena s DPH / MJ
4504
DEOLI GREEN kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha
Produkt:
Prírodný
Hrúbka v cm:
0,1-0,15
Výška v cm:
60
Dĺžka v cm:
120
Hmotnosť MJ v kg:
1.5
MJ:
m2
 
34,90
bez DPH 29,08 €
Kúpiť

Kamennú tapetu z bridlice v jednoduchej tmavohnedej farbe s čiernymi žilkami je vďaka najnovším technológiám možné použiť ako obklad horizontálnych aj vertikálnych povrchov. So svojom minimálnou váhou je možné použiť tento obklad dokonca aj na obloženie stropu. Keďže je to prírodný kameň je vhodný aj do interiéru napríklad do kúpeľní, ale aj do exteriéru na obklad stĺpov či soklov. Jeho jedinečná štruktúra pôsobí prirodzene a nechá vyniknúť zelené sukulenty, ktoré celý priestor pred touto kamennou dýhou originálne dotvoria.