Bridlica B95 soliterny kameň

Bridlica B95 soliterny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, bridlica

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25029095
Bridlica B95 soliterny kameň
Farba:
Čierna
Priemer v cm:
80-150
Balenie:
ks
MJ:
t
 
300,00
bez DPH 250,00 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

Soliterny prírodný kameň v čiernej farbe sa často používa ako dominanta v skalkách, okrasných záhonoch, okolí domu či v parkoch. Tieto solitery, nazývané monolity, môžu dopĺňať napríklad okrasné stromčeky, mohutné staré stromy alebo farebné trvalky. Vďaka jeho ostrým líniám dodá každému miestu kúsok elegancie a nádych luxusu. Soliter je prakticky bezúdržbový a finančne nenáročný.