Bridlica B95 kusový kameň / lomový kameň

Bridlica B95 kusový kameň / lomový kameň

Kusový kameň, častokrát nazývaný aj lomový kameň, má veľké využitie. Tieto dekoračné kamene sa využívajú ako kameň do skalky či do záhrady. Taktiež sú vhodné na vytvorenie kamenných plotov či suchého múrika. Realizácia z tohto druhu prírodného kameňa je pomerne jednoduchá. V našej ponuke nájdete veľké množstvo práve takýchto dekoračných kameňov v rôznych farebných odtieňoch. Stačí si vybrať ten správny kameň pre vašu skalku, plot či záhradu.

Použitie:

dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, kusový kameň, lomový kameň, skalkový kameň, bridlica

Názov
Farba
Frakcia v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S24023095
Bridlica B95 kusový kameň / lomový kameň
Farba:
čierna
Frakcia v cm:
20-40
Balenie:
1000 - 1700 kg
MJ:
kg
 
0,34
bez DPH 0,28 €
Kúpiť

Kusový kameň z prírodného kameňa bridlica v čiernej farbe je používaný hlavne v skalkách alebo okrasných záhonoch kde môže dopĺňať okrasné stromčeky alebo farebné trvalky. Vďaka jeho ostrým líniám dodá každému miestu kúsok elegancie a nádych luxusu. Okrasný kameň je prakticky bezúdržbový a finančne nenáročný. Tento lomený kameň je vo frakcii 20-40 cm.