BLUE SKY RF73 kamenný obklad

BLUE SKY RF73 kamenný obklad

Pílený kameň nepravidelných tvarov vhodný ako obklad do exteriéru aj interiéru. Využíva sa hlavne na obloženie existujúcich múrov, stien alebo obklad na fasádu či záhradný múrik. Stena s použitím tohto obkladového kameňa pôsobí, akoby bola vystavaná z kameňa. Čoraz viac sa tento kameň využíva ako moderný architektonický prvok.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obklad na plot, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, obklad rohov, rock face, skalný obklad

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S42152573
BLUE SKY RF73 kamenný obklad
Produkt:
Obklad
Farba:
šedá
Hrúbka v cm:
3-5
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
60
Balenie:
12 m2
MJ:
m2
 
66,00
bez DPH 55,00 €
Kúpiť

Pílený nepravidelný obklad v šedohnedej farbe, podobný stenám dávnych hradov či zámkov pôsobí veľmi prirodzene. S vhodnou impregnáciou sa používa na obklad soklov, celých fasád či záhradných múrikov. Avšak čoraz častejšie sa používa aj v interiéri na obklad krbov či obývačkových stien. V spojení s farebnými trvalkami je možné vytvoriť príjemné a očarujúce miesto.