BLACK RF95 rohový kus

BLACK RF95 rohový kus

Rohový kus z prírodného kameňa nepravidelných tvarov, ktorý slúži na obklady rohov múrov. Rohový kus je vyrobený z jedného veľkého kusu kameňa.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obklad na plot, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, obklad rohov, rock face, skalný obklad

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S42129995
BLACK RF95 rohový kus
Produkt:
Obklad
Farba:
čierna
Hrúbka v cm:
3-5
Hmotnosť MJ v kg:
27
Balenie:
30 bm
MJ:
bm
 
60,00
bez DPH 50,00 €
Kúpiť

Jedenkrát pílený kameň nepravidelných tvarov v čiernej farbe je vhodný hlavne do exteriéru na sokel, fasádu či múrik. V interiéri je vhodný na obklad krbu. Výsledný efekt nadchne každého milovníka prírody pretože pripomína objekt vytesaný zo skaly. K takémuto záhradnému múriku skvelo pasujú mohutné, staré stromy. Hrúbka obkladu je 3-5 cm v rozmeroch 10-40 cm. Možné je aj kúpiť rohové kusy pre prirodzenejší vzhľad.