Andezit A52 kamenná kocka

Andezit A52 kamenná kocka

Dlažobná kocka andezit patrí k našim domácim kameňom. Má podobné vlastnosti ako čadičová kocka, no svoj hrdzavohnedý vzhľad má nezameniteľný. Je vhodným riešením na príjazdovú cestu pod auto, chodník okolo domu, prípadne ako chodník do záhrady. Na dvore sa dá kombinovať napríklad s andezitovým chodníkom alebo s andezitom ako obklad na dom či múrik bude pekná kombinácia.

Použitie:

kamenné kocky, záhradné chodníky, dlažobné kocky, chodník z kameňa, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kameň na chodník, obrubník, chodník do záhrady, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, kameň do záhrady, chodníky, dlažba do záhrady, dlažby do exteriéru, andezit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Plošná výťažnosť
MJ
Cena s DPH / MJ
S18014052
Andezit A52 kamenná kocka
Produkt:
Sekaný
Farba:
Hrdzavo-hnedá
Hrúbka v cm:
8-12
Výška v cm:
12
Dĺžka v cm:
8
Hmotnosť MJ v kg:
200
Plošná výťažnosť:
5 m2/t
MJ:
t
 
358,00
bez DPH 298,33 €
Kúpiť

Kamenná kocka andezit je veľmi obľúbeným prírodným kameňom na výstavbu príjazdových ciest či kamenných chodníkov v záhrade. Hrdzavohnedá farba vynikne v zelenom exteriéri a zútulňuje priestor zemitými tónmi. Na väčších plochách je možnosť pokladať viac druhov kamenných kociek do jedinečných vzorov, čím dostaneme originálne a unikátne architektonické dielo. Príjazdová cesta z kamenných kociek je okrem príjemného vzhľadu aj bezúdržbová a protišmyková.