Žula Z85 dlažba

Žula Z85 dlažba

Oživte svoj priestor s našou veľkoformátovanou dlažbou zo žuly v odtieňoch nadčasovej šedej farby. S dĺžkou 100 cm, šírkou 40 cm a hrúbkou 3 cm ponúka nielen odolný a tvrdý prírodný materiál, ale aj štýlový dizajn pre vaše exteriérové a interiérové projekty. Táto protišmyková dlažba je ideálna pre okolie bazéna a vytvára dokonalú atmosféru na terase. Zvoľte kvalitu a trvanlivosť s našou dlažbou zo žuly, ktorá spája funkčnosť s krásou prírody.

Použitie:

veľkoformátovaná dlažba na terasu, veľkoformátovaná dlažba do exteriéru, veľkoformátovaná dlažba na schody, veľkoformátovaná vonkajšia dlažba, veľkoformátovaná mrazuvzdorná dlažba, veľkoformátovaná protišmyková dlažba, veľkoformátovaná dlažba okolo bazéna, veľkoformátovaná dlažba do interiéru, veľkoformátovaná dlažba do obývačky, veľkoformátovaná dlažba do kuchyne, veľkoformátovaná dlažba do kúpeľne, veľkoformátovaná dlažba do spálne, veľkoformátovaná dlažba na chodník, veľkoformátovaná dlažba na príjazdovú cestu, veľkoformátovaná dlažba pod auto, žula

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Dĺžka v cm
Šírka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12114085
Žula Z85 dlažba
Produkt:
pieskovaná
Farba:
Šedá
Hrúbka v cm:
3
Dĺžka v cm:
100
Šírka v cm:
40
Hmotnosť MJ v kg:
80
Balenie:
7 m2
MJ:
m2
 
60,60
bez DPH 50,50 €
Kúpiť

Oživte svoj priestor s veľkoformátovanou dlažbou zo žuly - krásnym, tvrdým a odolným prírodným materiálom, ktorý prinesie do vášho domova nadčasový dizaj. S rozmermi 100x40x3 cm ponúka táto protišmyková dlažba ideálnu voľbu pre dlažbu okolo bazéna, dlažbu do interiéru alebo exteriéru. S šedou farbou dodá vášmu priestoru moderný štýl a výnimočný vzhľad. Terasy nikdy neboli krajšie!