Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusné obklady

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusné obklady

Obkladový panel z prírodného kameňa, vhodný do exteriéru aj interiéru. Odporúča sa najmä do kúpeľní, na obklady stien, krbov, veľmi dobre sa kombinuje s materiálmi ako je drevo, nerez, ale aj keramika. Svojou tmavošedou trblietavou farbou je veľmi dobre kombinovateľná s inými farbami, pri ktorých môže vyniknúť jemnosť a zároveň pevnosť kamenného materiálu.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44054088
Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
obklad
Farba:
Tmavo-šedá
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
40
Hmotnosť MJ v kg:
35
Balenie:
0,40 m2
MJ:
m2
 
46,80
bez DPH 39,00 €
Kúpiť

Obkladový panel v decentnej bledo-šedej farbe skvelé doplní každý interiér (obklad krbu) aj exteriér (obklad sokla). Ostré hrany pásikov s jemnými žilkami očaria návštevníka svojou decentnou eleganciou a stálou čistotou. Tento obklad je vhodné kombinovať so zelenými sukulentmi ako napríklad kaktusy či skalnice. S hrúbkou 1-1,5 cm a rozmermi 40 x 10 je kompaktný, ľahký a nenáročný na údržbu.