Mramor MINI MIX podpílený solitérny kameň

Mramor MINI MIX podpílený solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, mramor

Názov
Farba
Výška v cm
MJ
Cena s DPH / MJ
S25124519
Mramor MINI MIX podpílený solitérny kameň
Farba:
Rôzna
Výška v cm:
60-80
MJ:
kg
 
0,86
bez DPH 0,71 €
Kúpiť

Solitérne kamene mramor mini mix vyniknú medzi farebnými trvalkami a zelenými ihličnanmi. Solitéry s výškou od 60 do 80 cm sú určené hlavne do exteriéru, kde navodia príjemnú a pohodovú atmosféru. No tým, že sú mramorové solitéry menšie ako bežné solitérne kamene môžete ich umiestniť aj do interiéru kam vnesú relax a inšpiráciu. Údržba je finančne aj fyzicky nenáročná.