Mramor ICE M18 solitérny kameň

Mramor ICE M18 solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, mramor

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25129018
Mramor ICE M18 solitérny kameň
Farba:
Svetlošedá
Priemer v cm:
50-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,30
bez DPH 0,25 €
Kúpiť

„Monolit" v zaujímavej svetlošedej farbe je jedinečným doplnkom do záhrady či parku. Má viacúčelové využitie napríklad pri skalkách alebo podporných múroch proti zosuvu pôdy. Solitérny kameň z dolomitu krásne vynikne v skalke spolu s farebnými žiarivými trvalkami a menšími zostrihanými kríčkami.