Gneis G53 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo

Gneis G53 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo

Dekoračné okrúhliaky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasné okrúhliaky sa využívajú najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade či skrášlenia okolia domu. Okrasný okrúhliak sa dodáva vo viacerých veľkostiach. Čoraz viac sa dekoračný kameň teší väčšej obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Z praktického hľadiska si okrasné kamene nájdu svoje uplatnenie najmä okolo domu ako lepší zvod dažďovej vody. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračné okrúhliaky sú balené v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie sú balené v big-bagoch.

Použitie:

dekoračné okrúhliaky, okrasný kameň, dekoračné kamene, dekoračný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, okrúhliaky okolo domu, chodníky do záhrady, skalky z kameňa, okrasné okrúhliaky, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, gneis

Názov
Farba
Frakcia v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S23064053
Gneis G53 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo
Farba:
Medená
Frakcia v cm:
10-40
Balenie:
1000 - 1700 kg
MJ:
t
 
470,00
bez DPH 391,67 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

Okrasné kamenivo z prírodného kameňa gneis v odtieňoch medi je používané v skalkách a okrasných záhonoch, je využívané aj ako chodník okolo domu, kde môže poslúžiť napríklad ako zvod dažďovej vody alebo ako okrasné cestičky v záhrade. Jeho prirodzenú štruktúru krásne dopĺňajú okrasné stromčeky či zelené sukulenty. Tieto okrúhliaky sú balené v 1000-1700kg big-begoch.