Bridlice Black Angel B96 solitérny kameň

Bridlice Black Angel B96 solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, bridlica

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25069996
Bridlice Black Angel B96 solitérny kameň
Farba:
Čiernobiela
Priemer v cm:
100-200
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,39
bez DPH 0,33 €
Kúpiť

Solitérny prírodný kameň v čiernej farbe sa často používa ako dominanta v skalkách, okrasných záhonoch, okolí domu či v parkoch. Tieto Solitéry, nazývané monolity, môžu dopĺňať napríklad okrasné stromčeky, mohutné staré stromy alebo farebné trvalky. Vďaka jeho ostrým líniám dodá každému miestu kúsok elegancie a nádych luxusu. Solitér je prakticky bezúdržbový a finančne nenáročný.