Travertín TR55 obklad / dlažba

Travertín TR55 obklad / dlažba

Prírodný formátovaný kameň travertín je určený ako obklad do kúpeľní, ako obklad stien či krbov. Obklad travertín je v krásnej capuccino farbe.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, travertín

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
L12153555
Travertín TR55 obklad / dlažba
Produkt:
leštený
Farba:
Hnedá
Hrúbka v cm:
1,2
Výška v cm:
30,5
Dĺžka v cm:
61
Hmotnosť MJ v kg:
30
Balenie:
38,48 m2
MJ:
m2
 
47,90
bez DPH 39,92 €
Kúpiť

Formátovaný travertín s lešteným povrchom pôsobí luxusným dojmom. Vďaka svojej hnedej capuccinovej farbe je vhodný do interiéru či už ako dlažba v kúpeľni alebo ako obklad krbu. Jeho precízne leštený povrch dotvára nádych jedinečnosti a originality v každej miestnosti. Keďže je to prírodný kameň použiť sa môže aj v exteriéri ako dlažby altánku či terasy, alebo ako obklad sokla. Taktiež je ľahko udržiavateľný.