Bridlica B26 soliterny kameň

Bridlica B26 soliterny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, bridlica

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25029026
Bridlica B26 soliterny kameň
Farba:
Zlatá
Priemer v cm:
50-150
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
380,00
bez DPH 316,67 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

Soliter bridlica s priemerom 50 až 150 cm v unikátnej zlatej farbe s jemnými krištáľmi krásne doplní skalku spolu s menšími ihličnanmi a zelenými sukulentmi. Ostré hrany jedinečne vyniknú v každej záhrade, parku či priestrannom interiéri. Údržba kameňa je finančne aj fyzicky nenáročná.