Travertín TR51 solitérny kameň

Travertín TR51 solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, travertín

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25159951
Travertín TR51 solitérny kameň
Farba:
Svetlo-hnedá
Priemer v cm:
40-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,51
bez DPH 0,42 €
Kúpiť

Solitér v svetlej hnedej farbe jedinečne vynikne spomedzi zelených záhradných stromčekov a vykoseného trávniku. Výnimočnú štruktúru kameňa krásne doplnia farebné trvalky, takáto kombinácia je vhodná do záhrady, parku či firemných priestorov. Údržba solitéru je finančne a fyzicky nenáročná.