Travertín TR29 stĺp podpílený solitérny kameň

Travertín TR29 stĺp podpílený solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, travertín

Názov
Farba
Priemer v cm
Výška v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25159029
Travertín TR29 stĺp podpílený solitérny kameň
Farba:
Žlto-hnedá
Priemer v cm:
30-50
Výška v cm:
80-120
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,91
bez DPH 0,76 €
Kúpiť

Solitér v bledej žlto-hnedej farbe krásne vynikne uprostred skalky spolu s ďalšími vhodnými kusovými kameňmi a záhradnými stromčekmi. Ostré línie kameňa originálne pozdvihne záplava farebných kvetov. Solitér je vhodný do záhrady, parku či firemných priestorov. Údržba solitéru je finančne a fyzicky nenáročná.