Travertín TR28 obklad / dlažba

Travertín TR28 obklad / dlažba

Obklad z prírodného kameňa vhodný do exteriéru aj interiéru. Odporúča sa najmä do kúpeľní, na obklady stien, krbov, veľmi dobre sa kombinuje s materiálmi ako je drevo, nerez, ale aj keramika. Svojou oranžovou farbou je veľmi dobre kombinovateľná s inými farbami, pri ktorých môže vyniknúť jemnosť a zároveň pevnosť kamenného materiálu.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, travertín

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
K12155028
Travertín TR28 obklad / dlažba
Produkt:
kefovaný
Farba:
Oranžová
Hrúbka v cm:
2
Výška v cm:
30
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
50
Balenie:
20 m2
MJ:
m2
 
51,70
bez DPH 43,08 €
Kúpiť

Formátovaný travertín s kefovaným povrchom krásne vynikne ako dlažba na terase či v letnej kuchynke. Vďaka farebnej škále v oranžovej farbe je často používaný aj ako obklad krbu, kúpeľní, sokla alebo časti fasády. Jeho prirodzená štruktúra prepožičia každému miestu originálny vzhľad, kde vyniknú farebné trvalky alebo zelené sukulenty. Údržba takéhoto prírodného obkladu či dlažby je finančne aj fyzicky nenáročná.