Travertín TR22 stĺp podpílený solitérny kameň

Travertín TR22 stĺp podpílený solitérny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, travertín

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25151522
Travertín TR22 stĺp podpílený solitérny kameň
Farba:
Piesková
Priemer v cm:
80-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
787,70
bez DPH 656,42 €
Kúpiť

Soliterny stĺp v jasnej bledo pieskovej farbe krásne zažiari v parkoch spolu s mohutnými stromami a farebnými trvalkami. Svojimi ostrými líniami vynikne aj v upravenej záhrade či vo firemných priestoroch. Údržba je finančne aj fyzicky nenáročná.