E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Súvisiace produkty

Farba

Hrúbka v cm

Priemer v cm

Výška v cm

Dĺžka v cm

Hmotnosť MJ v kg

Súvisiace produkty

Farba

Hrúbka v cm

Priemer v cm

Výška v cm

Dĺžka v cm

Hmotnosť MJ v kg

Obklady z prírodného kameňa

Príroda v modernej domácnosti. Kamenné obklady z pravého prírodného kameňa vám prinesú tradičný prírodný štýl, ktorý vás zaujme a nadchne svojím jednoduchým dizajnom. Obkladový kameň je originálny prírodný materiál.

Kamenné obklady do exteriéru - vonkajšie obklady

V exteriéri nájdu kamenné obklady naozaj široké uplatnenie. Najobľúbenejšou vonkajšou plochou pre obkladanie je fasáda domu. Tú možno obložiť viacerými spôsobmi, či už celú, alebo len jej časť. Veľmi obľúbenými sa stávajú taktiež sokle domov, ploty, oporné múriky, stĺpy domu a vonkajší krb.

Kamenné obklady od výrobcu Kameň Slovakia sú jedinečné ako dizajnový prvok, ktorý v dôsledku svojich farieb, tvarov a textúr dopĺňajú akýkoľvek typ zvolenej architektúry.

Prírodný obkladový kameň dodávame v mnohých variantoch s ohľadom na tvar, materiál i určenie.

Nepravidelný štiepaný kameň pôsobí prirodzenejšie a ľahšie sa s ním pracuje.  Vonkajší obklad z kameňa môžete využiť aj záhradách. 

Prírodný kameň nepravidelných tvarov sa získava štiepaním z veľkých kusov kameňa. Štiepaný prírodný kameň sa najčastejšie použiva na obklady alebo dlažby v exteriéri i interiéri

Kamenný obklad z prírodného kameňa Andezit  patrí medzi najkvalitnejšie kamenné obklady ťažené a vyrábané na Slovensku.

Vonkajšie obklady z prírodného kameňa sú veľmi moderné v každej domácnosti.  Ak aj vy už dlho premýšľate nad tým ako vniesť svojmu domovu prírodný vzhľad a ako sa odlíšiť od ostatných, kamenné fasádne obklady budú pre vás ideálnym riešením. 

Pre vonkajšie obklady používame mramor, travertín, žulu, vápenec, pieskovec, porfýr a pod.

Kamenné obklady výhody:

Výhody kamenných obkladov sú trvanlivosť, kvalita akosti, odolnosť, mrazuvzdornosť, bez nutnosti údržby, široká ponuka farieb a dostupná cena.

Obkladový kameň si môžete vybrať na webe, alebo priamo v našej kamennej predajni.

Kamenný obklad andezit
V poslednej dobe moderné materiály nahrádzajú klasické prírodne. Našťastie sa čoraz viac vracia späť k prírodným materiálom ako sú kamenné obklady a dlažby z kameňa, ktoré umelé kamene nikdy neprekonajú. Z hľadiska moderného dizajnu či kvality a trvácnosti vám kamenné obklady a kamenné dlažby z pravého prírodného kameňa poskytnú oveľa viac ako môžte očakávať.

Spôsob ukladania obkladu

Obkladový kameňobklady z prírodného kameňa sa lepia na pieskovo-cementovú zmes alebo na lepidlo. Dôležité je špárovanie. Pri tenších hrúbkach obkladu sa špárovacia zmes nanesie do jednej roviny s povrchom kameňa. Pri väčších hrúbkach obkladu sa špárovacia zmes nanesie 0,5 cm pod úroveň povrchu kameňa. Vtedy je obklad na pohľad plastickejší