E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Súvisiace produkty

Farba

Hrúbka v cm

Priemer v cm

Výška v cm

Dĺžka v cm

Hmotnosť MJ v kg

Súvisiace produkty

Farba

Hrúbka v cm

Priemer v cm

Výška v cm

Dĺžka v cm

Hmotnosť MJ v kg

Kamenné dlažby z prírodného kameňa

Kamenné dlažby majú výnimočné vlastnosti a pri ich správnej voľbe pre konkrétne použitie mnohonásobne prekonávajú akýkoľvek umelý materiál a to často nielen vzhľadom ale aj cenou.

Andezitprírodný kameň je vhodný na dlažby a obklady. Štiepa sa na rôzne hrúbky od 1 cm až po 10 cm. K dispozícii sú vo viacerých farebných prevedeniach. Kameň je vhodný aj na šlapáky do trávy a dlažby do záhrady.

Kamenné dlažby z  Andezitu  patria medzi najodolnejšie kamenné dlažby ťažené a vyrábané na Slovensku. Andezit si vďaka svojim vlastnostiam zachoval svoje neutrálne šedo-hnedé povrchové sfarbenie. Dlažby z kameňa Andezit  podľa stupnice tvrdosti sú na 7 mieste čo kameň radí medzi veľmi tvrdé kamenné dlažby. 

Ďalšou výhodou kamenných dlažieb z Andezitu je jeho hrúbková variabilita, ktorá ho predurčuje na širokú škálu využitia  ako nepravidelné kamenné dlažbyrezané kamenné kockyrezané kamenné hranolysekané kamenné kocky. A  vďaka týmto vlastnostiam sa stal kameň Andezit  jedným z najpoužívanejších materiálov na výrobu kamenných dlažieb v slovenskom stavebníctve.

Kamenná dlažba je veľmi vhodná všade tam, kde chceme dosiahnuť kvalitného povrchu s využitím čo najväčšieho estetického dojmu. Práve kamennú dlažbu môžeme bez obáv použiť ako vonkajšiu dlažbu (dlažba do altánku, záhrady, okolo domu) tak aj vnútornú dlažbu. Ak je teda kamenná dlažba vhodná takmer do všetkých možných priestorov potom k nej môžeme pristúpiť ako k vhodnému materiálu.

Vonkajšia dlažba

Vonkajšia dlažba má byť predovšetkým funkčná, ale mala by aj dobre vyzerať. Vonkajšia terasová dlažba z kameňa má tvrdý praktický povrch, ktorý nevyžaduje príliš veľkú údržbu.

Dlažba na terasu

Vyberáte dlažby na svoju terasu? Pomôžeme vás s výberom. V prvom rade sa zamerajte na kvalitu materiálu. Naša kamenná dlažba vyniká vysokou pevnosťou, minimálnou nasiakavosťou a mrazuvzdornosťou. Dlažba na terasu vyniká svojou nízkou výškou.

Veľmi obľúbená je tiež protišmyková dlažba na terasu, ktorá je neoceniteľná v miestach, v ktorých by hrozilo pošmyknutie. Takéto protišmykové dlažby môžete použiť nielen na terasy, ale aj na schodisko alebo okolo bazéna.

Dlažba z prírodného kameňa je vhodná a trvalá, čo je overené stovky rokov. Mramorová dlažba, žulová dlažba a dlažby z prírodného kameňa predávame aj realizujeme. Prírodný kameň pre dlažbu dovážame priamo z lomu a vďaka tomu ponúkame veľmi výhodné podmienky za výhodné ceny.