Pieskovec P28 dekoračné okruhliaky/okrasné kamenivo

Pieskovec P28 dekoračné okruhliaky/okrasné kamenivo

Dekoračné okruhliaky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasné okruhliaky sa využívajú najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade či skrášlenia okolia domu. Okrasný okruhliak sa dodáva vo viacerých veľkostiach. Čoraz viac sa dekoračný kameň teší väčšej obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Z praktického hľadiska si okrasné kamene nájdu svoje uplatnenie najmä okolo domu ako lepší zvod dažďovej vody. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračné okruhliaky sú balené v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie sú balené v big-bagoch.

Použitie:

dekoračné okruhliaky, okrasný kameň, dekoračné kamene, dekoračný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, okruhliaky okolo domu, chodníky do záhrady, skalky z kameňa, okrasné okruhliaky, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, pieskovec

Názov
Farba
Frakcia v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S23042728
Pieskovec P28 dekoračné okruhliaky/okrasné kamenivo
Farba:
Oranžová
Frakcia v cm:
10-30
Balenie:
1000 - 1700 kg
MJ:
t
 
702,90
bez DPH 585,75 €
Kúpiť

Zaujímavá oranžová farba kameňa pieskovec sa skvelo hodí do každej záhrady. Štýlové dekoračné okruhliaky pieskovec využijete v okrasnej skalke v záhrade, ako cestičku okolo domu, no použiť ich môžete aj na spevnenie plôch vo vašej záhrade. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj popri dome ako zvod dažďovej vody alebo ho jednoducho naaranžujte do skalky pri elegantné sukulenty. Prírodný kameň pieskovec sa tiež hodí do luxusne zariadenej domácnosti, ako originálna dekorácia obývačky v krištáľovej váze.