Panel SUNLIGHT Matrix M21 kamenný obklad

Panel SUNLIGHT Matrix M21 kamenný obklad

Obklad z prírodného kameňa vhodný do exteriéru aj interiéru. Odporúča sa najmä do kúpeľní, na obklady stien, krbov, veľmi dobre sa kombinuje s materiálmi ako je drevo, nerez, ale aj keramika. Svojou svetložltou farbou je veľmi dobre kombinovateľná s inými farbami, pri ktorých môže vyniknúť jemnosť a zároveň pevnosť kamenného materiálu.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12123021
Panel SUNLIGHT Matrix M21 kamenný obklad
Produkt:
Obklad
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
15
Dĺžka v cm:
30
Hmotnosť MJ v kg:
37
Balenie:
0,45 m2
MJ:
m2
 
30,30
bez DPH 25,25 €
Kúpiť

Obkladový kameň s jasnou svetlo-žltou farbou sa zväčša používa na obklad stien alebo krbov, keďže je to prírodný kameň je vhodný aj do exteriéru na obklad múrikov, fasád či obklad sokla. Kamenný panel s čistými líniami sa hodí najmä do minimalistického štýlu. Tento kamenný obklad s ostrými hranami a jemným leskom v kombinácii s farebnými sukulentmi decentne doladí vybraný priestor.