Panel GALAXY ZP93 obkladový panel/luxusné obklady

Panel GALAXY ZP93 obkladový panel/luxusné obklady

Antracitový, čierny obkladový kameň formou obkladového panelu. Pásiky kameňa sú zlepené na zadnej strane do tvaru "Z" v rozmere panelu 40 x 10 cm. Obkladový kameň vhodný do interiéru na obklad steny do kuchyne, obývačky, na krb. Obklad po ošetrení impregnačným náterom je vhodný do exteriéru na sokel, obklad plotu, múriku, na obloženie steny domu.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44024093
Panel GALAXY ZP93 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
Obklad
Farba:
Čierna
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
40
Hmotnosť MJ v kg:
21
Balenie:
0,32 m2
MJ:
m2
 
52,20
bez DPH 43,50 €
Kúpiť

Obkladový panel v prírodnej čiernej farbe skvelé doplní každý interiér aj exteriér. Ostré hrany pásikov s jemnými žilkami očaria návštevníka svojou decentnou eleganciou a stálou čistotou. Tento obklad je vhodné kombinovať so zelenými sukulentmi ako napríklad kaktusy či skalnice. S hrúbkou 1-1,5 cm a rozmermi 40 x 10 je kompaktný, ľahký a nenáročný na údržbu.