Panel CARBON SP94 obkladový panel/luxusné obklady

Panel CARBON SP94 obkladový panel/luxusné obklady

Obkladový materiál z prírodného kameňa je vhodný do exteriéru aj interiéru. Obkladový panel je naformátovaný na presné rozmery a dodáva sa v kartónových krabiciach. Vyniká najmä svojou štruktúrou, originálnou farebnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Netreba zabúdať na to, že kameň je prírodný materiál a jeho štruktúra a farebná heterogénnosť je prirodzenou vlastnosťou kameňa. Obklady tohto druhu sú vhodné na sokel, krb alebo fasádu vášho domu. Svoje miesto si nájde v každom interiéri, kde sa dá použiť na obklady stien v kuchyni alebo v kúpeľni. Svojim prírodným vzhľadom dodáva priestoru výnimočnosť.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44026094
Panel CARBON SP94 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
Obklad
Farba:
Čierno-hnedá
Hrúbka v cm:
1-3
Výška v cm:
15
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
28
Balenie:
0,63 m2
MJ:
m2
 
49,20
bez DPH 41,00 €
Kúpiť

Prírodný kameň panel carbon sa využíva najmä ako obklad stien, fasádny obklad, obklad sokla či krbu. Každý priestor s obkladovým panelom carbon upúta pozornosť a poteší milovníka prirodzenej krásy. S panelom carbon je manipulácia naozaj jednoduchá, keďže je rezaný na presné rozmery. Zaujímavá čierno-hnedá farba ozvláštni nejeden interiér. V kombinácii so žiarivou zeleňou v záhrade premení každý exteriér na architektonický zážitok.