Mramor M39 stĺp podpílený solitérny kameň

Mramor M39 stĺp podpílený solitérny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, mramor

Názov
Farba
Priemer v cm
Výška v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25129039
Mramor M39 stĺp podpílený solitérny kameň
Farba:
Fialová
Priemer v cm:
30-50
Výška v cm:
100-120
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
906,90
bez DPH 755,75 €
Kúpiť

Stĺpovitý soliter s výškou 100 až 120 cm a priemerom 30 až 50 cm v originálnej bielej farbe s tmavo fialovými žilkami krásne doplní skalku spolu s menšími ihličnanmi a zelenými sukulentmi. Ostré hrany jedinečne vyniknú v každej záhrade, parku či priestrannom interiéri. Údržba kameňa je finančne aj fyzicky nenáročná.