Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň

Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, kamenná kôra

Názov
Farba
Priemer v cm
Výška v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25069927
Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň
Farba:
Zlato-hnedá
Priemer v cm:
30-50
Výška v cm:
100-120
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
906,90
bez DPH 755,75 €
Kúpiť

Soliterny kameň štruktúrou aj farebnosťou pripomína kmeň stromov, práve preto je veľmi zaujímavý. Kamenná kôra viac vynikne medzi farebnými trvalkami a zelenými ihličnanmi. Soliterne stĺpy s priemerom od 30 do 50 cm a výškovou rozmanitosťou 100 až 120 cm sú určené hlavne do prírody, kde navodia príjemnú a pohodovú atmosféru, vhodnú na relax a inšpiráciu. Údržba je finančne aj fyzicky nenáročná.