Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň

Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, kamenná kôra

Názov
Farba
Priemer v cm
Výška v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25069927
Kamenná Kôra KK27 stĺp solitérny kameň
Farba:
Zlato-hnedá
Priemer v cm:
30-50
Výška v cm:
80-120
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
1,25
bez DPH 1,04 €
Kúpiť

Solitérny kameň štruktúrou aj farebnosťou pripomína kmeň stromov, práve preto je veľmi zaujímavý. Kamenná kôra viac vynikne medzi farebnými trvalkami a zelenými ihličnanmi. Solitérne stĺpy s priemerom od 30 do 50 cm a výškovou rozmanitosťou 100 až 120 cm sú určené hlavne do prírody, kde navodia príjemnú a pohodovú atmosféru, vhodnú na relax a inšpiráciu. Údržba je finančne aj fyzicky nenáročná.