Gneis G53 kusový kameň / lomový kameň

Gneis G53 kusový kameň / lomový kameň

Kusový kameň, častokrát nazývaný aj lomový kameň, má veľké využitie. Tieto dekoračné kamene sa využívajú ako kameň do skalky či do záhrady. Taktiež sú vhodné na vytvorenie kamenných plotov či suchého múrika. Realizácia z tohto druhu prírodného kameňa je pomerne jednoduchá. V našej ponuke nájdete veľké množstvo práve takýchto dekoračných kameňov v rôznych farebných odtieňoch. Stačí si vybrať ten správny kameň pre vašu skalku, plot či záhradu.

Použitie:

dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, kusový kameň, lomový kameň, skalkový kameň, gneis

Názov
Farba
Frakcia v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S24063053
Gneis G53 kusový kameň / lomový kameň
Farba:
Medená
Frakcia v cm:
20-40
Balenie:
1000 - 1700 kg
MJ:
kg
 
0,21
bez DPH 0,17 €
Kúpiť

Kusový kameň z prírodného kameňa gneis v odtieňoch medi je používaný hlavne v skalkách alebo okrasných záhonoch kde môže dopĺňať okrasné stromčeky a farebné trvalky. Vďaka jeho ostrej štruktúre dodá každému miestu neobyčajný „šmrnc". Okrasný kameň je prakticky bezúdržbový a finančne nenáročný. Tento prírodný kameň je vo frakcii 20-40 cm.