Bridlica SUNSET B59 obklad / dlažba

Bridlica SUNSET B59 obklad / dlažba

Obklad z prírodného kameňa vhodný do exteriéru aj interiéru. Odporúča sa najmä do kúpeľní, na obklady stien, krbov, veľmi dobre sa kombinuje s materiálmi ako je drevo, nerez, ale aj keramika.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, bridlica

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12025059
Bridlica SUNSET B59 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
Hnedo-šedá
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
30
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
35
Balenie:
35,64 m2
MJ:
m2
 
37,00
bez DPH 30,83 €
Kúpiť

Formátovaný kameň v unikátnej farebnej kombinácii šedej a hnedej farby je často používaný ako dlažba v interiéri, ale keďže je to prírodný kameň môže sa použiť aj v exteriéri s vhodným impregnačným náterom. Jeho neobyčajný povrch v spojení s farebnými sukulentmi vykúzli pocit domova a pohody.