Andezit ANTIK AA81 obklad / dlažba

Andezit ANTIK AA81 obklad / dlažba

Nepravidelný omletý prírodný kameň andezit dlažba, vhodný na chodníky, kamenné terasy, kameň do altánku. Táto protišmyková dlažba z prírodného kameňa je vhodným riešením na vytvorenie príjazdových ciet a rôznych chodníkov v záhrade. Takéto dlažby v exteriéri nepotrebujú žiadnu údržbu a svojím tvarom a dizajnom dodávajú priestoru jedinečnosť.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, andezit

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S02412581
Andezit ANTIK AA81 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
Svetlo-šedá
Hrúbka v cm:
2-4
Priemer v cm:
10-30
Hmotnosť MJ v kg:
70
Balenie:
20 m2
MJ:
m2
 
46,90
bez DPH 39,08 €
Kúpiť

Prírodný kameň andezit svojou drsnou štruktúrou vnáša kus prírody do každého priestoru. Nepravidelný, omletý, prírodný kameň svetlo-šedej farby vyniká v harmonickom súzvuku žiarivej zelene. Tento prírodný kameň je vhodný najmä do exteriéru, no aj v interiéri dokáže vyčariť atmosféru prírody. Do rustikálne ladených priestorov vnáša dávku prirodzenosti a autentickosti.