Filter

Obkladové panely (pásiky) z prírodného kameňa

 
33,00 €
s DPH39,60
 
41,58 €
s DPH49,90
 
71,67 €
s DPH86,00
 
33,00 €
s DPH39,60
 
33,00 €
s DPH39,60

Obkladové pásy (panely) z prírodného kameňa predstavujú formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery. Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady, kamenné ploty, kameň na sokel, obklad krbu a podobne.

Kamenné obkladové pásiky sa stávajú módnym trendom ako dekoračný prvok rodinných domov, bytov aj komerčných priestorov. Obkladové panely nachádzajú svoje uplatnenie v exteriéroch aj interiéroch. V praxi sa najčastejšie obkladajú obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, krby, chodby a ešte oveľa viac. Možnosti kamenných obkladov sú naozaj nevyčerpateľné. 

Obkladové panely z kameňa ponúkajú široké možnosti využitia pri rekonštrukcii interiéru aj exteriéru. Vďaka rýchlej inštalácií vám umožnia behom krátkej doby zmeniť steny v interiéri, fasádu domu, múry a oplotenie presne podľa vašich predstáv s minimom námahy a za priaznivú cenu.

Obkladové panely majú tvar obdĺžnika, ktorý je osadený do písmena Z. Vďaka tomuto spracovaniu nie sú vo výsledku vidieť spoje a dochádza tak k celistvosti obloženej plochy. Jednotlivé pásiky obkladu sú vzájomne zlepené lepidlom zo živice.

Štiepané obklady z prírodného kameňa

Štiepané obklady sú v poslednej dobe veľmi vyhľadávaným sortimentom. Ich využitie je ako v interiéroch, kde sa kladie dôraz na dizajn, tak v exteriéroch, ako napríklad obklady fasád alebo plotov.