Najväčší sortiment - predaj kameňa za výhodné cenyV našej širokej ponuke nájdete kamenné obklady a vonkajšiu dlažbu v podobe ako štiepaný kameň, obklady a dlažba upravená sekaním (dlažobné kocky). Obklady a dlažby formátované sekaním a pílením sú vhodné aj na použitie v interiéroch. Neodeliteľnou súčasťou okrasných doplnkov do záhrady sú okrasné štrky, okrúhliaky, skalkový kameň, solitéry a ďalšie výrobky pre záhradnú architektúru. Špeciálnou kategóriou kameňa sú gabióny, ktorých použitie je hlavne v stavebníctve vo forme oporných múrov, plotov a stĺpov.

  • Prírodný kameň bol a je veľmi obľúbený stavebný materiál predovšetkým pre svoju dostupnosť. V súčasnosti je prírodný kameň využívaný hlavne ako vysoko dekoračný prvok ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Jedinečný vzhľad kamenných obkladov a dlažieb ho predurčuje pre vytváranie veľmi estetických stavebných prvkov. Prírodný kameň ponúkame hneď v niekoľkých prevedeniach. Ako solitérne kamene, kamienky, okruhliaky, štrk, kameň na murovanie a ako kamenné obklady a dlažby.

  • Kamene do záhrady

  • Okolie svojho domu môžete okrášliť ponukou našich kameňov určených na skalky, ako solitéry, na múriky, do jazierok alebo len tak, ako dekoračný prvok. V našom sortimente nájdete kamene ako bridlica, pieskovec, vápenec, kremeň, travertín, lomový kameň, šľapáky aj okruhliaky. Rovnako ponúkame kopaný piesok a štrk.
  • Kamenný obklad sa už nevyužíva len v exteriéroch. Kamenné obklady môžete bežne nájsť aj v interiéroch – v kuchyniach či obývačkách. Moderné dizajnové prvky možno skvele zladiť s tradičným materiálom, ako je kameň.
  • Prírodný kameň vhodný na - výstavbu múrikov, plotu prípadne ako pokládka prírodného kameňa  na príjazdové cesty a chodníky. Rovnako je ho vhodné použiť ako výplň (stavba gabiónov)
 
  • Dekoračné kamene

  • Dekoračný kameň,  je vyrobený z materiálov ako andezit, pieskovec či travertín, dokáže oživiť každý príbytok. Využitie je naozaj široké. Prírodný štiepaný kameň sa najčastejšie využíva na obklady a dlažby. S prírodným kameňom sa však môžete pustiť aj do odvážnejších architektonických prác. Prírodný kameň vám pripravíme do ľahko použiteľnej podoby.
  • U nás nájdete aj štiepaný, ale aj rezaný prírodný kameň. Štiepaný kameň pôsobí viac prirodzenejšie. S rezaným kameňom sa však ľahšie pracuje. Prírodné obklady môžete využiť aj v záhradách. Na dekoráciu záhrady vám ponúkame aj štrk, okrúhliaky, kamene do skaliek či už solitérne kamene. Prezrite si našu ponuku a začnite tvoriť.