Kameň Slovakia s.r.o. Predaj prírodného kameňa


Prírodný kameň je najžiadanejší stavebný materiál vo svete. Pre svoju krásu, silu, odolnosť a trvanlivosť s ním nemôže súperiť žiadny iný materiál.

  • Naša firma Kameň Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom a spracovaním prírodného kameňa a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Takisto nás môžete nájsť aj na zahraničnom trhu, a to v Českej Republike a v Poľsku.
  • V súčasnosti dovážame kameň z 20. krajín sveta a 4. kontinentov (Európa, Ázia, Afrika a Južná Amerika.) Zaoberáme sa pílením, sekaním, omieľaním, lámaním a spracovaním prírodného kameňa. Náš sortiment ponúkame prostredníctvom veľkoobchodu a maloobchodu - predajne stavebnín, záhradné centrá, architekti a realizátori.
  • Počas doby nášho pôsobenia sme si vybudovali stabilné miesto na trhu a v súčasnosti naša firma ponúka svojim klientom širokú škálu produktov – viac ako 800 druhov a výrobkov z prírodného kameňa.
  • Snahou našej firmy, je ponúknuť zákazníkom široký a kvalitný sortiment kameňa pre využitie v stavebníctve, záhradnej architektúre, pri úprave exteriéru aj interiéru Vašich domovov a záhrad. 
  • Dodávky kameňa sa snažíme zabezpečiť bez dlhších čakacích lehôt čo nám umožňujú naše dostatočné skladové zásoby. Je dôležité vedieť, že každý kameň je unikát vytvorený prírodou, preto štrukturálna a farebná heterogénnosť je prirodzenou vlastnosťou kameňa a našich výrobkov z neho.  
 

  • Prevažná väčšina našej ponuky je k okamžitému odberu. Tešíme sa na spoluprácu!